Co vše je fyzioterapie
aneb Co Vám můžeme nabídnout?

Rekondiční masáže

...napomáhají prokrvení a látkové výměně ve svalech. Využívají se tak pro regeneraci a zlepšení fyzického i psychického stavu organismu.
 

Kondiční cvičení na balančních pomůckách

...pomáhá aktivovat tzv. hluboký stabilizační systém - krátké hluboko uložené svaly, které mají na starosti správné držení těla.
 

Strečing

...neboli protažení je skvělou přípravou na zvýšenou zátěž organismu, ale mmj. pomáhá udržovat pružnost pohybového aparátu a je skvělou prevencí úrazů a poškození svalů, šlach a úponů.
 

TTouch

...využívá schopnost vnímání těla a následnou  prací s ním umožňuje stabilizaci nevyrovnané psychiky u bojácných a argesivních jedinců.

Bazální stimulace®

...umožňuje díky speciální velmi jemné formě doteku nastartovat pejska po psychické či fyzické stránce ke spolupráci a dalším pokrokům. Mohou být součástí běhu na dlouhou trať, ale přinášejí často výsledky tam, kde si klasická medicína přestává vědět rady.
 

Reflexní terapie

...využívá skutečnosti, že na chodidlech se zrcadlí reflexní plochy pro stimulaci všech orgánů v těle. Díky tomu je možné ovlivňovat činnost vnitřních orgánů, stimulovat je a ulevovat od bolesti.

 

Magnetoterapie

...díky pulsnímu elektromagnetickému poli umožňuje efektivnější látkový metabolismus (výměna živin a odbourávání škodlivin) v ošetřované tkáni. Umožňuje tak rychlejší hojení a úlevu od bolesti.

Stimulace nervových zakončení elektrickou sondou

... je využívána za účelem úlevy od bolesti po lehčích úrazech, ke stimulaci nervových drah při paralýzách,