Co vše je fyzioterapie
aneb Co Vám můžeme nabídnout?

Rekondiční masáže

...napomáhají prokrvení a látkové výměně ve svalech. Využívají se tak pro regeneraci a zlepšení fyzického i psychického stavu organismu a pro uvolnění blokád zapřičiněných neúměrnou zátěží, špatným pohybem nebo doskokem.

Dornova metoda pro zvířata

...jemná manuální terapie, která za pomoci opětovného usazování kloubů do správné fyziologické pozice umožňuje uvolnění a snižuje tak bolestivost pohybu. Při preventivním ošetření je možno předejít potížím díky včasné nápravě zpočátku třeba jen neznatelného problému.

Kondiční cvičení na balančních pomůckách

...pomáhá aktivovat tzv. hluboký stabilizační systém - krátké hluboko uložené svaly, které mají na starosti správné držení těla.

Bazální stimulace®

...umožňuje díky speciální velmi jemné formě doteku nastartovat pejska po psychické či fyzické stránce ke spolupráci a dalším pokrokům. Mohou být součástí běhu na dlouhou trať, ale přinášejí často výsledky tam, kde si klasická medicína přestává vědět rady.

TTouch

...využívá schopnost vnímání těla a následnou prací s ním umožňuje stabilizaci nevyrovnané psychiky u bojácných a argesivních jedinců.

Strečing

...neboli protažení je skvělou přípravou na zvýšenou zátěž organismu, ale mmj. pomáhá udržovat pružnost pohybového aparátu a je skvělou prevencí úrazů a poškození svalů, šlach a úponů.

Druhá služba

Klikněte a můžete začít psát. Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque.

Název služby

Klikněte a můžete začít psát. Vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos.

Třetí služba

Klikněte a můžete začít psát. Quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit.

Magnetoterapie

...díky pulsnímu elektromagnetickému poli umožňuje efektivnější látkový metabolismus (výměna živin a odbourávání škodlivin) v ošetřované tkáni. Umožňuje tak rychlejší hojení a úlevu od bolesti.

Stimulace nervových zakončení elektrickou sondou

... je využívána za účelem úlevy od bolesti po lehčích úrazech, ke stimulaci nervových drah při paralýzách,


Reflexní terapie

...využívá skutečnosti, že na chodidlech se zrcadlí reflexní plochy pro stimulaci všech orgánů v těle. Díky tomu je možné ovlivňovat činnost vnitřních orgánů, stimulovat je a ulevovat od bolesti.